Pozíció leírás

Mottónk: nem ÁLLÁST kínálunk, hanem HALADÁST!

Bázisunk a DATAXO GROUP okos megoldásai, fejlesztéseink – az azokat létrehozó csapat tudása, közös munkája. Előttünk a megcélzott bővülés, növekedés – hazai és nemzetközi piacon való folyamatos fejlődés, terjeszkedés.

Akit most keresünk: Ügyfeleink folyamatos magas színvonalú szakmai támogatásához document management és ERP/CRM ismeretekkel rendelkező munkatársunkat

Solution Consultant munkakörbe.

Ha ismered és szereted az elektronikus dokumentumkezelés világát, szívesen osztod meg és gyarapítod tudásodat, értesz a fejlesztők és a felhasználók nyelvén is, emellett megérted a sokszor ellentmondó szempontjaikat is – jelentkezz, ismerjük meg egymást!

Főbb feladatok

  • ERP és document management ismereteiddel támogatod üzletkötőink munkáját: segítesz feltérképezni az ügyfél valódi igényeit, megtalálni a számára valóban megfelelő megoldást, tolmácsolni az ügyfél-értékesítő-fejlesztők között, annak érdekében, hogy tartalomban és határidőre megfelelő szolgáltatást nyújtsunk
  • Bevezetési projektek technikai menedzselése
  • Te tartod majd a kapcsolatot partnereink technikai kontaktjaival
  • OCR rendszerbeállítások, egyedi workflow-k konfigurációja
  • Technikai support feladatok ellátása
  • Az értékesítőt támogatva az egyeztetések során az ügyfélnél megtalálod a hangot és a kapcsolatot a produktív együttműködéshez
  • Szakmai támogatást nyújtasz az ajánlatok, szerződések kidolgozása és az egyes projektek megvalósítása során is
  • Részt veszel pilot projektjeinkben, termékfejlesztési ötletelésben, tudásbázisunk gazdagításában
  • Munkádat, tárgyalásaid, projektjeid naprakészen dokumentálod (Salesforce-t és Trello-t használunk)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Erős IT ismeretek (rendszerek, hálózatok)
  • OCR technológia, szoftver ismerete (ABBYY előny)
  • ERP és DMS rendszerismeretek
  • Legalább 4-5 év tapasztalatod van tanácsadói területen
  • Felsőfokú végzettség

Előnyt jelent:

  • C# nyelv ismerete
  • inspirál az új, a más, a „na ezt hogyan oldjuk meg?”
  • szívesen mész ki ügyfelekhez is, képviseled a céget és az ügyfél igényeit
  • gyakorlottan használod a projekt management tool-okat
  • tudsz lelkesedni, lelkesíteni – emellett kellő türelemmel is rendelkezel azt ezt igénylő helyzetekben
  • inspirál, ha számítanak Rád, a tudásodra, javaslataidra

és … Miért érdemes belevágnod? Mire számíthatsz nálunk?

  • Igazán versenyképes alapbérre
  • A munkaeszközök adottak: laptop, telefon
  • Család- és állatbarátok vagyunk 😊 Figyelünk a munka-magánélet egyensúlyára.
  • A laza légkör adott – a tudatos munkát időnként némi „agymenéssel” frissítjük
  • Hosszú távon tervezünk = befektetünk a tudásodba, bízunk benned. Ha van egy erős alapod az IT megoldások világában, a nálunk szükséges pluszt megadjuk. Minden megtanulható.
  • Bátrak vagyunk = keressük a lehetőségeket és teszünk értük
  • Motiváltak vagyunk = lelkesedéssel dolgozunk nap-mint-nap – nem az órát nézzük, hanem a következő feladatot
  • Bizalmat szavazunk = számítunk Rád, a tudásodra, ötleteidre, aktivitásodra
  • Értéket kínálunk és értékeljük az eredményeket = korrekt KPI-ok mentén követjük a munkád
  • Biztos háttér vagyunk = megadjuk a szükséges tudást, eszközt, inspirációt – ha szükséged van valamire, csak jelezd!

Praktikus infók:

  • Munkavégzés helye: Bp. VII. Dohány utca
  • Hibrid munkavégzés: home office adott keretek között lehetséges
  • Kezdés: megegyezés szerint

Melléklet (.pdf)