Pozíció leírás

mottónk: nem ÁLLÁST kínálunk, hanem HALADÁST!

A piac előtt haladást az adóinformatika folyamatosan fejlődő világában.

Bázisunk a Dataxo Group okos megoldásai, fejlesztéseink – az azokat létrehozó csapat tudása, közös munkája.

Előttünk a megcélzott bővülés, növekedés – hazai és nemzetközi piacon való folyamatos fejlődés, terjeszkedéss.

Akit most keresünk: Meglévő és leendő kiemelt ügyfeleinket szakmai és személyes oldalról is kiemelkedő színvonalon támogató és kiszolgáló munkatársunk KEY ACCOUNT MANAGER feladatkörbe, akinek jó érzéke és képessége van speciális adóinformatikai megoldásaink valódi értékének megmutatásához.

Ha látsz fantáziát és sikerélményt abban, hogy ismert és elismert cégek vezetői számára megmutathatod a pénzügyi/könyvelési/üzleti folyamatokat jövőbe mutató technológiával támogató fejlesztéseinket, szívesen adod a neved egy valóban értéket adó szolgáltatáshoz és csapathoz – és kiemelt ügyfélkapcsolattartóként magadra, munkádra igényes és egyben spontán, közvetlen személyiség vagy
 – írj nekünk, ismerjük meg egymást:

Főbb feladatok, munkák:

Amit kitűztünk magunk elé:
Hazai és európai közép- és nagyvállalati szegmensben adóinformatikai megoldásaink széles körben való megismertetése, bevezetése.

Amit ehhez key account manager-ként Te hozzátehetsz:

  • már meglévő és megcélzott ügyfeleinkkel való kapcsolatépítés, – tartás, melyet a megbízható szakmai háttéren alapuló, üzleti és emberi bizalom jellemez
  • ügyfelünk bármikor számíthat Rád, kérdése, igénye esetén mindenkor megoldásokat keresve támogatod őt
  • képes vagy felismerni az ügyfél – termékeinkhez kapcsolódó – szükségleteit és az általunk kínált tudást, ez által elérhető értéket mutatni neki.
  • ötleteiddel és munkáddal támogatod direkt értékesítőinket
  • képviselsz minket, kapcsolatot építesz üzleti rendezvényeken
  • bővíted a partneri/viszonteladói hálózatot, hogy segítségükkel még több végfelhasználóhoz jussanak el adóinformatikai megoldásaink
  • részt veszel szerződés-előkészítésben, támogatod az ügyfelet a döntésben és a szolgáltatás bevezetése során
  • részt veszel pilot projektjeinkben, termékfejlesztési ötletelésben, tudásbázisunk gazdagításában
  • munkádat, tárgyalásaid, projektjeid naprakészen dokumentálod (Salesforce-t és Trello-t használunk)

Az álláshoz tartozó elvárások:

Mikor érdemes belevágnod? Ha

  • van legalább 3 év tapasztalatod B2B szolgáltatások proaktív képviselete terén
  • szívesen tárgyalsz felsővezetőkkel (kiemelten pénzügyi vezetőkkel lesz nálunk kapcsolatod)
  • könnyedén, természetesen és szívesen építesz kapcsolatokat, találod meg a hangot másokkal
  • képes vagy a rutinok helyett az adott Ügyfélre figyelve egyedileg kapcsolódni
  • megérted és meg tudod fogalmazni egy szolgáltatás előnyeit, képes vagy ezeket kombinálni, annak érdekében, hogy az ügyfél valódi, neki jó megoldást kapjon – polcos termék helyett
  • érdekel az IT, inspirálnak az újabb és újabb fejlesztések, annyira, hogy képes lennél – ha kell – másokat is belelkesíteni egy nagy durranást ígérő új technológia iránt
  • vállalod az utazást, Magyarországon belül és akár kívül is
  • megvan az ehhez szükséges nyelvtudásod: üzleti szinten beszélsz magyarul, angolul
  • meg tudod értetni magad és az ajánlott termék hasznosságát a döntéshozókkal, IT szakemberekkel és a témában laikusokkal is.
  • vannak terveid és tenni is akarsz értük. Ehhez a feladathoz a célokat és eszközöket (pénz, paripa, fegyver) mi adjuk – Tőled várjuk az akarásodat, tapasztalatodat és lelkesedésed.
  • tudod, hogy munkáddal mit akarsz elérni és a “hogyan”-okat keresed

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • szoftver értékesítés tapasztalat
  • angol mellett egyéb nyelv ismerete

Amit kínálunk:

és … Miért érdemes belevágnod? Mire számíthatsz nálunk?

  • Hosszú távon tervezünk, befektetünk a tudásodba, bízunk benned. Ha van egy erős alapod az IT megoldások világában, a nálunk szükséges pluszt megadjuk. Minden megtanulható.
  • Keressük a lehetőségeket és teszünk értük
  • Lelkesedéssel dolgozunk nap-mint-nap – nem az órát nézzük, hanem a következő feladatot
  • Számítunk Rád, a tudásodra, ötleteidre, aktivitásodra
  • Értéket kínálunk és értékeljük az eredményeket: korrekt KPI-ok mentén követjük a munkád – a trend fontosabb, mint az év végi peak
  • Biztos háttér vagyunk, megadjuk a szükséges tudást, eszközt, inspirációt – ha szükséged van valamire, csak jelezd!

Praktikus információk:

  • Munkavégzés helye: Bp. VII. ker Dohány Utca 12-14. Modern iroda, belvárosi központ, céges parkolás.
  • Részleges home office – hibrid munkavégzés
  • Alkalmazotti státusz, versenyképes jövedelem, laptop, telefon
  • Oldott légkör, együtt gondolkodás, közös programok – a koncentrált munkát időnként némi „agymenéssel” frissítjük

Melléklet (.pdf)